Jdi na obsah Jdi na menu
 


df

 

Výklad paní Minervi Gonagallové:

ÚVOD

Tento předmět je pro kouzelnický rod velice důležitý.
Nejvíce jej však kouzelníci potřebovali v dobách kdy se našeho světa málem zmocnil Voldemort,ale i teď protože se proslíchá že někteří smrtijedi kteří se učastnili bitvi přeřežili a teď kují pomstu.Proto je obrana proti černé magii i nadále zůstává důležitým předmětem,v rozvoji kouzelnické společnosti.

Učitel: Minerva Gonagallová

Domácí úkoly pro Nebelvír:

Domácí úkoly pro Havraspár:

Domácí úkoly pro Mrzimor:

Domácí úkoly pro Zmijozel:

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pomuzu

(Harry Potter, 10. 3. 2010 14:36)

Jsem Harry Potter,pokud vim Voldemort chce me,chce mou smrt,nejak to jit musi.Proto se hlasim,bude to bezpecnejsi,lepe se ubranime.

Uvod

(Minerva Gonagallová, 30. 11. 2008 13:21)

Tento předmět je pro kouzelnický rod velice důležitý.
Nejvíce jej však kouzelníci potřebovali v dobách kdy se našeho světa málem zmocnil Voldemort,ale i teď protože se proslíchá že někteří smrtijedi kteří se učastnili bitvi přeřežili a teď kují pomstu.Proto je obrana proti černé magii i nadále zůstává důležitým předmětem,v rozvoji kouzelnické společnosti.